اخبار

مهندس شیری، مدیریت عامل در روزهای 18 و 19 اردیبهشت ماه 96، از بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های ایران بازدید کرد. این بازدید جهت رویت آخرین دستاوردهای صنعت نفت و گاز و نیز بررسی توانمندی‌های شرکت‌های حاضر در نمایشگاه  صورت گرفت تا در صورت امکان بتوان بر مبنای اصل اقتصاد مقاومتی از توانمندی‌های داخلی جهت پیشبرد اهداف طرح ایران ال ان جی استفاده نمود.
نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي‌گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركت‌هاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليت‌ها و نوآوري‌هاي آتي خود را هدايت نمايند.
این نمایشگاه با تشکیل 1718 غرفه و متشکل از 1027 غرفه داخلی و 691 غرفه خارجی در روزهای 16 الی 19 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.